کسب و کار خود را در قلب لندن به جهان وصل کنید

گروه بین المللی پالیز، بیش از ۱۳۷ کسب و کار را در طول ۱۳ سال اخیر در لندن به ثبت رسانده. پرونده های موفقیتی که هر تیمی آرزوی به ثمر رساندن آنها را دارد. پس با خیال راحت برای تغییر محل کارتان به ما اعتماد کنید. 

کسب و کار خود را به قدیمی ترین کشور جهان منتقل کنید

چرا انگلستان

چرا لندن بهترین مکان تجاری دنیاست ؟

نیروی کار ماهر

لندن دارای نیروی کار ماهر و تحصیل کرده است که می تواند به کسب و کارها کمک کند تا به موفقیت برسند.

زیر ساخت پیشرفته

لندن دارای زیرساخت های پیشرفته ای است که از جمله آنها می توان به شبکه حمل و نقل، سیستم های ارتباطات و زیرساخت های فناوری اشاره کرد.

دسترسی به بازار جهانی

لندن به عنوان یکی از بزرگترین مراکز مالی جهان، به کسب و کارها دسترسی به بازارهای جهانی را می دهد.

فرصت تجاری متنوع

لندن دارای اقتصاد متنوعی است که فرصت های تجاری زیادی را برای کسب و کارها فراهم می کند.

بهترین مناطق لندن

لندن شهری بزرگ و متنوع با طیف وسیعی از مناطق تجاری است. هر منطقه تجاری دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود است که آن را برای کسب و کارهای مختلف جذاب می کند.سیتی لندن مرکز تجاری سنتی لندن است. این منطقه دارای بسیاری از بانک ها، شرکت های بیمه و شرکت های حقوقی است. سیتی لندن به دلیل دسترسی عالی به شبکه حمل و نقل عمومی، نیروی کار ماهر و زیرساخت های تجاری پیشرفته، یک محله تجاری محبوب است.

چه شرکت هایی ….

انواع شرکت ثبتی در انگلستان

به انگلستان خوش آمدید 

هر آنچه باید از اقتصاد لندن و انگلستان بدانید.

نرخ تورم

 

9,1 % –  (2023)

نرخ بیکاری

 

3,8 %  – (2022)

نرخ رشد GDP

 

۳.۵% – (2022)

جمعیت

67,736,802 – ( 2023)

تعداد شرکت های لندن

1,826,942, – (Aug 2023)

تولید ناخالص داخلی GDP

£  3 تریلیون  – (2022)

فرصت های سرمایه گذاری

پربازده ترین صنعت های سرمایه گذاری انگلستان

صنعت فناوری اطلاعات

لندن به عنوان یکی از مراکز فناوری اطلاعات جهان شناخته می‌شود. سرمایه‌گذاری در شرکت‌های فناوری و استارتاپ‌ها در این حوزه به دلیل رشد سریع و توسعه فناوری، می‌تواند سودآور باشد.

صنعت مالی و بانکداری

لندن به عنوان یک مرکز مالی جهانی شناخته می‌شود و دارای بسیاری از بانک‌ها و مؤسسات مالی بزرگ است. سرمایه‌گذاری در صنعت مالی و بانکداری این شهر بازار بسیار قوی است.

بازار سهام

بازار سهام لندن، یکی از بزرگترین و پویاترین بازارهای سهام جهان است. سرمایه‌گذاری در شرکت‌های عمده و در شاخص‌های مالی معروف مانند FTSE 100 می‌تواند سودآور باشد.

املاک

بازار مسکن در لندن همواره جذابیت بالایی دارد. سرمایه‌گذاری در خرید واحدهای مسکونی یا اجاره آن‌ها به دلیل تقاضای بالا و رشد ارزش ملکی در طول زمان، معمولاً سودآور است.

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

۹ مرحله ثبت بین المللی شرکت در انگلستان

۱. دریافت ویزا

برای ثبت شرکت در انگلستان ابتدا باید ویزای استارتاپ یا ویزای نوآفرینی دریافت کنید و این ویزا باید توسط یکی از سازمان های بریتانیا تایید گردد. 

۲. انتخاب نوع شرکت 

پس از آن باید نوع شرکتی که قصد ثبت آن را دارید را انتخاب کنید معمولا شرکت های با مسئولیت محدود محبوبیت بیشتری برای ثبت در انگلستان دارند.

۴. ثبت اطلاعات شرکت

در این مرحله می بایست اطلاعات شرکت مانند نام شرکت ، ادرس دفتر شرکت، حداقل یک مدیر و تعیین میزان سهام سهامداران را مشخص کنید. 

۳. درخواست شماره بیمه ملی

برای ثبت شرکت در انگلستان باید شماره بیمه ملی داشته باشید تا بتوانید ادامه روند ثبت شرکت خود را انجام دهید. این قسمت یکی از واجبترین قسمت های ثبت شرکت است.

۵. ثبت نام در سامانه مالیاتی

در انگلستان شرکت های تجاری موظف به ثبت نام در امور مالیاتی تا ۳ ماه بعد از شروع سال مالی هستند. قوانین مالیاتی در انگلستان بسیار سختگیرانه است . 

۶. باز کردن حساب بانکی

لندن مرکز تجاری جهان است و همه بانکهای معتبر دنیا در آن شعبه دارند. افتتاح حساب برای ایرانیان ازاد است و می توانید هر نوع حساب بانکی را در آن داشته باشید. 

  مدارک مورد نیاز

  برای ثبت شرکت در انگلستان به چه مدارکی نیاز است

  مدارک دفتر رسمی شرکت

  Document of company office 

  اجاره نامه ، آدرس دقیق و عکس محل دفتر اصلی شرکت که در انگلستان مستقر شده است می بایست برای روند ثبت شرکت آماده باشد.

  اساسنامه 

  Memorandum and Articles of Association

  اساسنامه شرکت و مدارک مورد نیاز به مجوز 

  طرح کسب و کار 

  Business Plan 

  یکی از معایب ثبت شرکت درانگلستان این است که طرح کسب و کار شما حتما باید نوآورانه باشد. پس حتما طرح اصولی باید ارائه دهید. 

  مدارک هویتی      Identification Document

  همه مدارک هویتی از قبیل کارت ملی ،‌شناسنامه ، گذرنامه و عکس از تمام اعضای هیئت مدیره شرکت و مدیر عامل باید ارائه شود.

  مدرک زبان

  Language Qualification

  برای اینکه بتوانید در انگلستان ثبت شرکت کنید نیاز به ایلتس سطح ۴ دارید.

  مدارک اثبات آدرس

  Address Proof Documents

  اسنادی که آدرس محل سکونت شما را تایید می‌کنند، مانند قبض برق یا گاز

   

  به دلیل تنوع ثبت شرکت در انگلستان ، مدارک مورد نیاز برای ادامه ی کسب و کار در انگلستان بسته به نوع شرکت مورد درخواست شما متفاوت می باشد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از شروع فرایند ثبت شرکت در لندن و انگلستان حتما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا شما را دقیق و حساب شده راهنمایی نمایند.

  بازار املاک لندن

  بهترین نقاط اداری لندن

  لندن به عنوان یکی از شهرهای جذاب جهان برای خرید و سرمایه‌گذاری در بازار املاک شناخته می‌شود. این شهر با معماری تاریخی، مناظر طبیعی دل‌انگیز، و امکانات فراوان، مسکن متنوعی را ارائه می‌دهد. از مناطق مرکزی گرفته تا مناطق خارجی، لندن گزینه‌های متنوعی برای خرید واحدهای مسکونی و تجاری دارد. با توجه به پویایی بازار املاک، مشاوره با متخصصان املاک لندن توصیه می‌شود تا تصمیمات بهینه‌تری در خرید یا سرمایه‌گذاری اتخاذ کنید.

  Bexley یک منطقه مسکونی در جنوب شرقی لندن است که در منطقه Bexley واقع شده است. این منطقه دارای جمعیتی حدود 250,000 نفر است و به دلیل خانه های مقرون به صرفه، مدارس خوب و دسترسی آسان به طبیعت شناخته شده است.Bexley دارای چندین مدرسه دولتی و خصوصی با رتبه خوب است. این منطقه همچنین دارای چندین پارک و فضای سبز، از جمله Bexleyheath Common و Danson Park است.

  میانگین اجاره ماهیانه برای هر متر مربع : ۱,۰00 £

  میانگین خرید هر متر مربع : 2,500 £

  Newham یک منطقه مسکونی در شرق لندن است که در منطقه Newham واقع شده است. این منطقه دارای جمعیتی حدود 300,000 نفر است و به دلیل خانه های مقرون به صرفه، دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی و تنوع فرهنگی شناخته شده است.Newham از طریق حمل و نقل عمومی به خوبی به مرکز شهر لندن متصل است. ایستگاه های Stratford و Canning Town دارای خدمات قطار و اتوبوس به مرکز شهر هستند.

  میانگین اجاره سالانه برا هر متر مربع : 1,200 £

  میانگین خرید هر متر مربع : 3,000 £

  Redbridge یک منطقه مسکونی در شرق لندن است که در منطقه Redbridge واقع شده است. این منطقه دارای جمعیتی حدود 270,000 نفر است و به دلیل خانه های مقرون به صرفه، دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی و امکانات طبیعی شناخته شده است.Redbridge از طریق حمل و نقل عمومی به خوبی به مرکز شهر لندن متصل است. ایستگاه های Ilford و Seven Kings دارای خدمات قطار و اتوبوس به مرکز شهر هستند.

   

  میانگین اجاره سالانه برا هر متر مربع : 1,400 £

  میانگین خرید هر متر مربع : 3,500 £

  Havering یک منطقه مسکونی در شرق لندن است که در منطقه Havering واقع شده است. این منطقه دارای جمعیتی حدود 230,000 نفر است و به دلیل خانه های مقرون به صرفه، دسترسی آسان به طبیعت و زندگی آرام شناخته شده است.Havering دارای چندین پارک و فضای سبز، از جمله Havering Wetlands و Chase Farm Country Park است. این منطقه همچنین دارای چندین رودخانه و کانال است.

  میانگین اجاره سالانه برا هر متر مربع : 1,800 £

  میانگین خرید هر متر مربع : 4,500 £

  بهترین نقاط مسکونی لندن

  بازار املاک مسکونی در لندن یکی از پرجذاب‌ترین و پویاترین بازارهای مسکن جهان است. این بازار شامل تنوع بی‌پایانی از واحدهای مسکونی از آپارتمان‌های مدرن تا خانه‌های تاریخی و ویلای لوکس می‌شود. لندن با امکانات شهری عالی، فضاهای سبز خیره‌کننده، و فرهنگ متنوعی که در آن می‌گنجد، سکویی برای خریداران و سرمایه‌گذاران در زمینه املاک مسکونی ارائه می‌دهد. مناطق مختلف لندن از مرکز شهر تا مناطق خارجی گزینه‌های فراوانی را برای خرید و اجاره واحدهای مسکونی ارائه می‌کنند. تصاویر زیبا، تنوع فرهنگی، و امکانات شهری عالی باعث می‌شوند که لندن همچنان یکی از مقاصد برجسته جهانی برای سرمایه‌گذاری و سکونت باقی بماند.

  زمان ثبت شرکت

  چقدر زمان برای ثبت شرکت در انگلستان کافیست

  شرکت با مسئولیت محدود
  برنامه ریزی درخواست
  ۲ هفته
  ثبت شرکت
  ۸ هفته
  تایید حساب بانکی شرکت
  ۵ هفته
  تاییدیه بانکداری اینترنتی شرکتی
  ۳ هفته
  تکمیل مرحله اول
  ۱ هفته
  مجموع مدت راه اندازی
  ۱۹ هفته
  شعبه شرکت
  برنامه ریزی درخواست
  ۲ هفته
  ثبت شرکت
  ۸ هفته
  تایید حساب بانکی شرکت
  ۵ هفته
  تاییدیه بانکداری اینترنتی شرکتی
  ۳ هفته
  تکمیل مرحله اول
  ۱ هفته
  مجموع مدت راه اندازی
  ۱۹ هفته
  دفتر نمایندگی
  برنامه ریزی درخواست
  ۲ هفته
  ثبت شرکت
  ۸ هفته
  تایید حساب بانکی شرکت
  ۵ هفته
  تاییدیه بانکداری اینترنتی شرکتی
  ۳ هفته
  تکمیل مرحله اول
  ۱ هفته
  مجموع مدت راه اندازی
  ۱۹ هفته
  شرکت در منطقه آزاد
  برنامه ریزی درخواست
  ۲ هفته
  ثبت شرکت
  ۸ هفته
  تایید حساب بانکی شرکت
  ۵ هفته
  تاییدیه بانکداری اینترنتی شرکتی
  ۳ هفته
  تکمیل مرحله اول
  ۱ هفته
  مجموع مدت راه اندازی
  ۱۹ هفته
  شرکت برون مرزی
  برنامه ریزی درخواست
  ۲ هفته
  ثبت شرکت
  ۲ هفته
  تایید حساب بانکی شرکت
  ۶ هفته
  تاییدیه بانکداری اینترنتی شرکتی
  ۳ هفته
  تکمیل مرحله اول
  ۱ هفته
  مجموع مدت راه اندازی
  ۱۴ هفته

  مجوز های شغلی

  چه مجوزهایی در انگلستان صادر می شود؟

  ۱. مجوز بهداشت و ایمنی (Health and safety license)

  این مجوز برای کسب و کارهایی که در زمینه غذا و نوشیدنی، مراقبت های بهداشتی، ساخت و ساز و سایر صنایعی که با سلامت و ایمنی عمومی مرتبط هستند، ضروری است. این مجوز توسط سازمان بهداشت و ایمنی انگلستان (HSE) صادر می شود.

  زمان گرفتن مجوز: بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، زمان گرفتن مجوز بهداشت و ایمنی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، این مجوز طی چند هفته صادر می شود.
  هزینه گرفتن مجوز: هزینه گرفتن مجوز بهداشت و ایمنی بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، متفاوت است. به طور کلی، هزینه این مجوز بین 100 تا 1000 پوند است.

  ۲. مجوز زیست محیطی (Environmental permit)

  این مجوز برای کسب و کارهایی که در زمینه تولید، ساخت و ساز و سایر صنایعی که بر محیط زیست تأثیر می گذارند، ضروری است. این مجوز توسط اداره محیط زیست انگلستان (EA) صادر می شود.

  زمان گرفتن مجوز: بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، زمان گرفتن مجوز زیست محیطی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، این مجوز طی چند هفته صادر می شود.
  هزینه گرفتن مجوز: هزینه گرفتن مجوز زیست محیطی بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، متفاوت است. به طور کلی، هزینه این مجوز بین 100 تا 1000 پوند است.

  ۳. مجوز تجارت الکترونیکی (E-commerce license)

  این مجوز برای کسب و کارهایی که در زمینه تجارت الکترونیکی فعالیت می کنند، ضروری است. این مجوز توسط اداره تجارت الکترونیکی انگلستان (ECA) صادر می شود.

  زمان گرفتن مجوز: بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، زمان گرفتن مجوز تجارت الکترونیکی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، این مجوز طی چند هفته صادر می شود.
  هزینه گرفتن مجوز: هزینه گرفتن مجوز تجارت الکترونیکی بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، متفاوت است. به طور کلی، هزینه این مجوز بین 100 تا 1000 پوند است.

  ۴. مجوز ساختمانی (Building permit)

  این مجوز برای کسب و کارهایی که در زمینه ساخت و ساز فعالیت می کنند، ضروری است. این مجوز توسط اداره ساختمانی انگلستان (BCA) صادر می شود.

  زمان گرفتن مجوز: بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، زمان گرفتن مجوز ساختمانی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، این مجوز طی چند هفته صادر می شود.
  هزینه گرفتن مجوز: هزینه گرفتن مجوز ساختمانی بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، متفاوت است. به طور کلی، هزینه این مجوز بین 100 تا 1000 پوند است.

  ۵. مجوز خدمات مالی (Financial services license)

  این مجوز برای کسب و کارهایی که در زمینه خدمات مالی فعالیت می کنند، ضروری است. این مجوز توسط اداره تنظیمات مالی انگلستان (FCA) صادر می شود.

  زمان گرفتن مجوز: بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، زمان گرفتن مجوز خدمات مالی می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، این مجوز طی چند هفته صادر می شود.

  هزینه گرفتن مجوز: هزینه گرفتن مجوز خدمات مالی بسته به نوع کسب و کار و نهاد صادرکننده مجوز، متفاوت است. به طور کلی، هزینه این مجوز بین 100 تا 1000 پوند است.

   

  هزینه های ثبت شرکت

  چه هزینه هایی در لندن باید هزینه شود ؟

  هزینه اجاره دفتر کار

  با توجه به انتخاب منطقه و نوع دفتر اداری هزینه بین اعداد زیر است :

  هزینه های مجوز

  با توجه به نوع مجوز درخواستی شما هزینه بین اعداد زیر است :

  هزینه استخدام 

  با توجه به نیروی انسانی و حوزه تخصصی هزینه بین اعداد زیر است:

  هزینه تجهیزات اداری

  هزینه تجهیزات اداری به نوع درخواست بین اعداد زیر است :

  همراهی گروه بین المللی پالیز

  4 مرحله همراهی لذت بخش با پالیز

  شروع به کار

  در این مرحله، شما آماده به شروع فعالیت کسب‌وکار خود در دبی خواهید بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا مراحل اولیه اجرای کسب‌وکارتان را به سادگی و با اطمینان ترتیب دهید. همچنین در تمام مراحل بعدی نیز به شما پشتیبانی و مشاوره ارائه می‌دهیم تا به رشد و موفقیت در کسب‌وکار خود در دبی دست یابید.

  پردازش و تصویب مجوزها

  در این مرحله، ما مسئول پیگیری و پردازش تمام مجوزها و مدارک مربوط به شرکت شما هستیم. این شامل مجوزهای حرفه‌ای، تجاری، و هر نوع مجوز دیگری است که برای شروع فعالیت شما لازم است. ما از ارتباطات موثر با مراجع مختلف بهره می‌بریم تا فرآیند را به سرعت و به‌صورت صحیح پیش ببریم.

  ثبت شرکت و مدارک

  در این مرحله، ما به شما کمک می‌کنیم تا تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت خود را تهیه و تدوین کنید. ما اطمینان حاصل می‌کنیم که تمام مدارک به درستی و به تطابق با قوانین و مقررات دبی آماده شده و آمادگی لازم برای ارائه به مراجع مربوطه را دارند.

  مشاوره و بررسی اولیه

  در این مرحله، تیم ما با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات ابتدایی مورد نیاز برای ثبت شرکت شما را جمع‌آوری می‌کند. ما به دقت نیازهای شما را متوجه می‌شویم و به شما راهنمایی می‌دهیم تا بتوانید تصمیمات مناسبی برای شروع کسب‌وکار خود در دبی بگیرید.

  قوانین مالیاتی 

  در انگلستان مالیات چگونه محاسبه می شود؟

  شرکت های انگلیس بر اساس سود خود مالیات شرکتی می پردازند. مالیات شرکتی یک مالیات مستقیم بر سود شرکت ها است. این مالیات با نرخ 25 درصد برای سود بیش از 250000 پوند دریافت می شود. نرخ سود کم 19 درصد برای شرکت هایی با سود 50000 پوند یا کمتر است.

  شرکت ها موظفند ظرف سه ماه پس از شروع تجارت برای مالیات شرکتی ثبت نام کنند. سپس باید هر ساله اظهارنامه مالیات شرکتی ارائه دهند که سود و زیان آنها را برای سال نشان می دهد. اظهارنامه مالیات شرکتی باید ظرف نه ماه و یک روز پس از پایان دوره حسابداری ارائه شود.

  شرکت ها می توانند مالیات شرکتی خود را در طول سال به صورت اقساط پرداخت کنند یا می توانند کل آن را در پایان سال پرداخت کنند. مهلت پرداخت قسط آخر مالیات شرکتی نه ماه و یک روز پس از پایان دوره حسابداری است.

  شرکت ها می توانند تعدادی از کسورات را از مالیات شرکتی خود کسر کنند، مانند هزینه های انجام کسب و کار، کمک های خیریه و معافیت های سرمایه ای. معافیت های سرمایه ای به شرکت ها اجازه می دهد تا هزینه برخی از دارایی های سرمایه ای را از مالیات شرکتی خود کسر کنند.

  شرکت ها همچنین می توانند اقداماتی را برای کاهش مالیات شرکتی خود انجام دهند، مانند:

  استخدام کارمندان جدید

  صادرات کالاها و خدمات

  سرمایه گذاری در تجهیزات و فناوری جدید

  گسترش به بازارهای جدید

  مزایا و معایب 

  ثبت شرکت در انگلستان چه مزایا و معایبی به همراه دارد ؟

   

  • هزینه های ثبت نام و نگهداری شرکت
  • مقررات و الزامات قانونی
  • مشکلات زبانی و فرهنگی
  • هزینه های زیاد
  • پیچیدگی حقوقی و مقرراتی
  • پیچیدگی مالیاتی
  • رقابت شدید
  • برخی محدودیت‌های مهاجرتی
  • هزینه ی نگهداری شرکت 
  • عدم نیاز به داشتن شرکت از قبل
  • بدون محدودیت سنی از ۱۸ تا ۶۰ سال .
  • امکان اخذ اقامت برای همسر و فرزندان
  • پروسه زمانی بسیار کوتاه
  • وصل شدن به بازار های جهانی
  • امکانات مالی و زیرساختی بسیار عالی
  • هزینه مناسب و منطقی به نسبت مزایای قابل ارائه
  • ارائه مسترکارت معتبر و قابل تمدید
  • افتتاح حساب بانکی در بانک مجازی ترانسفر وایز
  • امکان انجام تراکنش های ارزی و سایر امور بانکی
  • انجام تمام امور ثبتی شرکت با حضور تنها یک نفر
  • دریافت آدرس مجازی با دامنه UK

  سوالات شما 

  سوالات متدوال ثبت شرکت در انگلستان

  1. چگونه می‌توانم یک شرکت در انگلستان ثبت کنم؟

  برای ثبت یک شرکت در انگلستان، شما باید به اداره ثبت شرکت (Companies House) مراجعه کرده و مستندات مورد نیاز را تحویل دهید. این مستندات شامل فرم‌های ثبتی، نام شرکت، آدرس ثبتی، اطلاعات مدیران و سهامداران و موارد دیگر می‌شوند.

  ۲. چه مدارکی برای ثبت شرکت لازم است؟

  مدارک مورد نیاز ممکن است شامل فرم‌های ثبتی تکمیل شده، اسناد هویت مدیران و سهامداران، آدرس شرکت، توافقنامه‌ها و اساسنامه شرکت باشند. برای جزئیات دقیق‌تر، به اداره ثبت شرکت مراجعه کنید.

  ۳. چقدر زمان می‌برد تا شرکت من به طور رسمی ثبت شود؟

  زمان ثبت شرکت در انگلستان معمولاً چند هفته تا یک ماه طول می‌کشد. اما این زمان ممکن است بسته به حجم کار و پیچیدگی موارد مختلف متغیر باشد.

  ۴. آیا باید مالیاتی پرداخت کنم؟

  بله، شرکت‌های در انگلستان ممکن است مالیاتی مانند مالیات بر ارزش افزوده (VAT) و مالیات بر درآمد شرکت (Corporation Tax) پرداخت کنند. میزان مالیات بسته به نوع کسب‌وکار و درآمد آن متغیر است.

  ۵. آیا می‌توانم شرکت خود را به عنوان یک شخص خارجی ثبت کنم؟

  بله، شما می‌توانید به عنوان یک شخص خارجی یا شرکت خارجی شرکت خود را در انگلستان ثبت کنید. انگلستان به عنوان یک مقصد محبوب برای سرمایه‌گذاری از سراسر جهان شناخته می‌شود.

  ۶. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی چقدر است ؟

  نه، شما نیازی به داشتن دفتری در انگلستان ندارید. اما شما باید یک آدرس ثبتی (Registered Office Address) در انگلستان داشته باشید که به عنوان آدرس اصلی شرکت شما در انگلستان استفاده می‌شود.

  ۷. آیا باید از وکیل یا مشاور حقوقی استفاده کنم؟

  استفاده از وکیل یا مشاور حقوقی به شدت توصیه می‌شود، به ویژه اگر شما با مسائل حقوقی و مالی آشنایی کافی ندارید. وکیل یا مشاور حقوقی می‌توانند شما را در مراحل ثبت و رعایت مقررات کمک کنند.

   

  ۷. مالیات بر ارزش افزوده چیست و برای چه کسب‌وکارهایی لازم است؟

  مالیات بر ارزش افزوده (VAT) یک مالیات مستقیم است که بر ارزش افزوده به محصولات و خدمات اعمال می‌شود. در انگلستان، کسب‌وکارهایی که در سال مالی خود مبلغ فروشی بیش از حداقل معین (که ممکن است تغییر کند) داشته باشند، موظف به ثبت در VAT هستند. آنها باید ماهانه یا سه ماه یکبار مالیات VAT را جمع‌آوری کرده و به دولت انگلستان پرداخت کنند.

   

  [gravityform id="7" title="true"]