شرکت جنرال تریدینگ فعالیت‌های خود را در زمینه‌های گوناگونی از جمله واردات، صادرات و توزیع محصولات انجام می‌دهد. این شرکت‌ها نمایندگی‌های خود را در چندین کشور داشته و به عنوان واسطه‌ای بین خریداران و فروشندگان عمل می‌کنند. آنها ممکن است دارای گستره‌ی وسیعی از فعالیت باشند و در ده‌ها کشور حضور داشته باشند یا به صورت محدودتر در یک منطقه یا صنعت خاص فعالیت کنند.

این شرکت‌های تجاری نقش بسیار مهمی در تحرک اقتصاد جهانی دارند. آنها خدمات متعددی در حوزه کسب و کار ارائه می‌دهند که از جمله آنها می‌توان به حمل و نقل، تأمین منابع مالی و تسهیلات اشاره کرد. در صورت تمایل به گسترش کسب‌وکار به بازارهای جدید، ثبت شرکت در جنرال تریدینگ در دبی می‌تواند فرصتی عالی برای ورود به بازارهای جهانی و تقویت رونق اقتصادی باشد.

چگونه شرکت جنرال تردینگ در دبی ثبت کنیم ؟

در صورتی که قصد ثبت شرکت جنرال تردینگ در دبی را داشته باشید باید کلیه مراحل ثبت شرکت در دبی را در ابتدا طی کنید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید میتوانید با مشاوران مجموعه پالیز کمپانی در راتباط باشید.

در ابتدا باید نوع شرکت متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید. معمولا برای شرکت های جنرال تردینگ در دبی، شرکت هایی با مسولیت محدود یا (LLC) شناخته میشوند و شرکت های تجارت ازاد برای فعالیت های گسترده و فراگیر پیشنهاد میشوند.

قدم بعدی انتخاب نام برای شرکت است، نام شرکت باید مطابق با قوانین دولت امارات باشد همچنین اطمینان خاطر پیدا کنید که این اسم قبلا ثبت نشده و تکراری نیست.

پس از انتخاب نام محل شرکت خود راباید مشخص کنید، در شرکت های LLC  یا مسولیت محدود محل شرکت باید در شهر دبی باشد و در شرکت های تجارت آزاد محل شرکت در منطقه آزاد انتخاب شده باید باشد.

اگر به عنوان یک فرد خارجی قصد کار در دبی را دارید ابتدا باید ویزا کار برای شما صادر شود. برای دریافت این نوع ویزا با ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت یا کنسولگری دبی در کشور خود تقاضای ویزا کار دهید.

پس از تعیین کاربری شرکت، نام شرکت، تعداد سهامداران و مابقی موارد اعلام شده اکنون تقاضای ثبت شرکت خود را با سازمان های دولتی دبی تحویل دهید و مرحله ثبت شرکت را اغاز کنید.

پس از شروع ثبت شرکت در دبی منتظر دریافت مجوز از وزارت بازرگانی دبی بمانید این مجوز شامل مجوز تجاری، مجوز شرکت، صنایع و خدمات است.

اکنون باید اقدام به دریافت شماره تجاری یا شناسه ثبت کنید. این شماره تجاری شناسه شرکت شما در دبی است و برای انجام تراکنش های مالی و انجام امور حسابداری ضروری است.

توجه داشته باشید ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی هزینه ی زیادی دارد و این مبلغ را به صورت نقدی و به درهم باید پرداخت کنید.

مزایا و معایت شرکت جنرال تردینگ:

مهاجرت به کشور دیگر و توسعه کسب و کار به خودی خود شامل ریسک زیادی میشود و در مقابل در صورت انتخاب مسیر درست منجر به موفقیت زیادی میشود.

مزایا: موقعیت استراتژیک دبی به فرد فرصت می‌دهد تا از جهت اقتصادی شکوفا شود. سیستم مالی و بانکی قوی، برخورداری از قوانین مشخص مالی، مالیات پایین و محیط کاری پویا از دیگر مزایای ثبت شرکت جنرال تریدینگ در دبی است.

معایب: هزینه‌های بسیار بالا، محدودیت‌های مالی، محدودیت قانونی، ریسک سیاسی و موارد پیش بینی نشده که ممکن است برای مهاجران و سرمایه‌گذاران رخ دهد.

سخن پایانی

قبل از اقدام به ثبت شرکت و انتخاب نوع شرکت خود حتما با مشاوران پالیز کمپانی صبحت کرده و پس از ان با توجه به شرایط خود نوع شرکت را انتخاب کنید.